Od návrhu po realizáciu

Spokojný zákazník je našou prioritou. Preto Vám odporúčame nasledovný postup, ktorý sa nám osvedčil počas našej existencie na trhu:

  1. Pre prvotnú informáciu slúži náš orientačný cenník, ktorý si stiahnete z tejto stránky. Ceny poskytnuté cenníkom je však nutné brať len orientačne. K našim výrobkom poskytujeme množstvo služieb ako sú montáž automatických pohonov, povrchová úprava a iné. Taktiež v cenníku je uvedených iba niekoľko z tisícok možných variantov.
  2. Dôležitý je prvotný kontakt. Netreba sa báť zdvihnúť telefón a požiadať o osobné stretnutie, ktoré je samozrejme zdarma. Pri ňom sme Vám schopný najlepšie poradiť a poskytnúť najviac informácií o tom ako zvoliť optimálne riešenie. Poskytneme Vám materiály s ktorými si sami poskladáte dielo Vám ušité na mieru. Svoje požiadavky môžete stanoviť aj formou emailu v ktorom zadáte Vami stanovené rozmery diela a jeho špecifikáciu ( fotografia, obrázok, skica ).
  3. Na základe dotazu spracujeme predbežnú cenovú ponuku na kompletnú realizáciu diela podľa Vašej požiadavky. Je lepšie vybrať si niekoľko variantov a nechať si tak možnosť výberu podľa zložitosti, alebo ekonomickej náročnosti. Nerobí nám problém vytvoriť pre Vás cenovú ponuku na tri, či štyri varianty diela o ktoré prejavíte záujem. Súčasťou takéhoto ocenenia je aj vizualizácia diela spolu s podrobným popisom. Cenovú ponuku Vám zašleme na odsúhlasenie.
  4. V prípade súhlasu je najvhodnejšie stretnutie priamo na mieste realizácie diela, kde sa spresnia detaily, a prevedie výrobné zameranie.
  5. Následne sa upresní cenová ponuka ( zvyčajne sa nelíši od predbežnej o viac, či menej ako 5% ) a podpíše zmluva o dielo, ktorej súčasťou je vizualizácia diela spolu so všetkými službami, ktoré si spolu s dielom zákazník objednáva.
  6. Výroba sa realizuje až po podpise zmluvy a odsúhlasení, nasleduje povrchová úprava a montáž s odovzdaním.